zachranna sluzba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 676 až 690 (z celkového počtu 801 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2953
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Mimochodom, zacinaju sa vazne kontroly, teraz som sam zvedavy co vyjde z nich.

    #2954
    rodan
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Mimochodom, zacinaju sa vazne kontroly, teraz som sam zvedavy co vyjde z nich.

    Veď, som zvedavý aj ja, ako sa zdôvodní že činnosť, o ktorú sa všetci bijú, riaditeľ FNsP označí ako neefektívnu a stratovú…. asi to nebude v tej neefektivite.

    #2955
    p800
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Mimochodom, zacinaju sa vazne kontroly, teraz som sam zvedavy co vyjde z nich.

    v prípade vážnych nedostatkov sa stane čo??? prevadzkovateľ príde o licenciu a dostane ju druhý v poradí.Kto zabezpečí medziobdobie kym to ten nový rozbehne?

    #2956
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Od extremu po extrem? Najprv treba vediet, co, potom ako riesit a potom rozhodovat. Hovorim, ze budeme vazne kontrolovat. Nic viac, nic menej.

    #2957
    PelikanR
    Účastník (Participant)

    V zákone 578/2004 myslím nie je uvedené, že v prípade pochybenia spoločnosťou, kt. mala udelenú licenciu a tá jej následne bola odobratá, že by mal dostať povolenie 2. v poradí, to sa môže stať o mesiac či o rok…predpokladám , že je nutné nové výberové konanie. Správna pripomienka je , čo do tej doby. Čiastočne to chcel. p. minister riešiť v prípade VÚC Nitra kde došlo k zániku niekt. poskytovateľov, neviem však či to má oporu aj v zákone- asi sa na to pozabudlo.

    #2958
    p800
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Od extremu po extrem? Najprv treba vediet, co, potom ako riesit a potom rozhodovat. Hovorim, ze budeme vazne kontrolovat. Nic viac, nic menej.

    ale niečo viac by sa malo robiť toto nie je „že auto nema STK tak ho odstavím do garaže a ked budem mať čas tak to vybavím“
    alebo sa nebudu robiť žiadne sankcie? odstrante tieto závady a pokračujte
    apropo menej exitov

    #2959
    joj
    Účastník (Participant)

    Pán minister, trvá to trochu dlho, nemyslíte? Ľud je nervózny s toho 2 VK tak to už zverejnite, prosíme Vás všetci. [-o<

    #2960
    p800
    Účastník (Participant)

    čim dlhšie to budú naťahovať tým silnejšia kritika bude po zverejnení výsledkov.Alebo že by to stopli ako veškerú privatizáciu? Fico to chce všetko zrušiť tak som zvedavý čo sa z tohto vykľuje

    #2961
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Ak je lud nervozny, bolo by dobre keby dolozil pracovne zmluvy aspon zo zodp. zastupcom a uz by mal licencie doma / po zaplatemi poplatku/.

    #2962
    p800
    Účastník (Participant)

    neuvažujete pán minister zverejniť uspešných na nete tak,ako to bolo v prvom kole?

    #2963
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Nie, pretoze ten zoznam by teraz uz malô necitatelny tvar a urobil by viacej zla ako prospechu. Zverejnime az definitivne rozmiestenie ZS a poskytovatelov.

    #2964
    PelikanR
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Ak je lud nervozny, bolo by dobre keby dolozil pracovne zmluvy aspon zo zodp. zastupcom a uz by mal licencie doma / po zaplatemi poplatku/.

    To sme si mysleli, že aj pri prvom VK to budete takto žiadať- verili sme si , že mať okrem mat.-tech. vybavenia aj personál je neprehliadnuteľnou výhodou. P. minister, kedy predpokladáte uverejnenie výsledkov 2. kola? Čo sa deje s KOS? Akým spôsobom sa vlastne predpokladá zánik okresných dispečingov, teda 155-ky?

    #2965
    p800
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Nie, pretoze ten zoznam by teraz uz malô necitatelny tvar a urobil by viacej zla ako prospechu. Zverejnime az definitivne rozmiestenie ZS a poskytovatelov.

    A prezradíte aspoň nejaký časový horizont ,kedy zverejníte definitívne rozmiestnenie ZS a poskytovateľov?

    #2966
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Zatial podpisane liácencei su v oblasti Sp. Stvrtok, Lipany, 2x Velky Krtis, Nove Zamky. Pripavenych na pondelok je uz asi dalsich 10 subjektov, musia vsak dolozit prac.zmluvu so zopdovednym zastupcom. V pondelok pokracujeme a budu, musia vsak rychlo uhradit poplatok.

    #2967
    p800
    Účastník (Participant)

    nerozumiem termínu odborný zástupca,

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 676 až 690 (z celkového počtu 801 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate