zachranna sluzba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 361 až 375 (z celkového počtu 801 )
  • Autor
    Mvol
    Účastník (Participant)

@Rudolf Zajac wrote:

Toto prosim / rlp/ nie je moja spovednica, [-X

Pán minister, vidim, ze ste sa dali na obratenie duse. Nie je uz neskoro?

OPTIMUS
    Účastník (Participant)

Termín podávania prihlášok na všetky stanice LZS uplynul 31.7. Ďalší postup viď. ministrova odpoveď, resp. príslušná legislatíva.

imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

Dakujem Optimusovi, ze vie co ja neviem. 😀
    Neobratil som sa na ziadnu inu vieru, iba nerad som, ked sem niekto pletie veci uradne a veci tykajuce sa nazorov na zdravotnictvo alebo na reformu. Ze MH aj Mvo aj Rlp a ZZSKysuce aj ini?

rlp
    Účastník (Participant)

No p.minister pri tom zaradeni do skupiny nejakych zaujemcov o prevadzkovanie RLP neviem,ci sa mam radovat alebo plakat, nakolko v tomto ste sa mylili. 😮
    Ako som pisal, zaujimalo ma to ako radoveho zamestnanca ZZS, kedze vo vyberovych podmienkach nebol spominany ziadny konkretny termin, do ktoreho by mali byt zname vysledky VK. A myslim,ze je dost logicke,ze ludi to zaujima, i z dovodu,ze pre istu skupinu ludi je praca na ZZS hlavnym zdrojom obzivy. Takze to bol cely dovod, a tiez to,ze aj v mediach sa objavuje pocetne spekulacie, a myslim,ze ak sa vyjadrite priamo Vy, tak to ma inu vieryhodnost ako casto nepresne informacie, ktore su dost bezne v nasich mediach.
    A nemyslim,ze prave toto forum je prostriedkom na lobbing… Minimalne v mojom pripade nema vyznam, jedine zeby som loboval sam za seba 😀 i ked neviem kvoli comu…
    A ta letecka ma zaujimala len z dovodu,ze sa na tomto fore velmi nespomina a je tiez sucastou ZZS.
    prajem pekny den

Mvol
    Účastník (Participant)

@Rudolf Zajac wrote:

Dakujem Optimusovi, ze vie co ja neviem. 😀
    Neobratil som sa na ziadnu inu vieru, iba nerad som, ked sem niekto pletie veci uradne a veci tykajuce sa nazorov na zdravotnictvo alebo na reformu. Ze MH aj Mvo aj Rlp a ZZSKysuce aj ini?

Viem, že od slušnej a distingvovanej MH mám ďaleko,
    ale

keď nie veci úradné a veci týkajúce sa názorov na zdravotníctvo alebo na reformu, tak vlastne čo? 😆 😆 😆

S vypätím posledných síl vo štvrtok sa doplazím do lietadla na vytúženú dovolenku po 2 rokoch, takže do serióznej diskusie sa už nechcem pustiť.

imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

V 89 roku sme odklinali. Nuz ako sme odkliali tak sa teraz mame. Zdravotnictvo bolo dlho tabu. Tuto stranku sme otovorili povodne s Pazom, ked sme zalozili obcianske zdruzenie Za Reformu zdravotnictva. Medzitym som sa zacal angazovat v ANO, potom bola kampan, potom som sa stal ministrom /vdaka ANO/ a Pazo hlavnym poradcom. Stranku statocne spravujem, resp. spravuje ju Tuke. Diskutujeme niekedy vaznejsie niekedy menej vazne, ale v ziadnom pripade tato stranka nie je stranka ministra zdravotnictva SR, ale je strankou Rudolfa Zajaca. To ze tam Tuke pripisal minister, to len aby / apon podla mna/ zdoraznil moje terajsie povolanie. O rok tam bude penzista. Pazo ma svoju dalsiu neziskovku HPI a uz spolu nerobime, pretoze jeden isiel dalej sirit reformu / Pazo/ a jeden robi udrzbara / RZ/ aj tejto stranky. Preto o zdravotnictve ale nie o urade.

bad paramedic
    Účastník (Participant)

Vážený pán minister
    Počul som klebetu z jednej nemenovanej záchranky že výsledky VK budú vyhlásené 21. augusta 2005. 😮 Je na tom niečo pravdy alebo je to zasa dezinformácia.
    A ešte jedna otázočka:Kde budú zverejnené výsledky VK a či by nebolo možné zverejniť zoznam všetkých uchádzačov ktorí majú záujem o jednotlivé body ZZS? [-o< Ďakujem

imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

21.8. budeme slavit akurat tak 37 rokov od „oslobodenia“ slavnou sovietskou armadou.
    Nie som si isty, ci ak aj VK skoncime mozeme zverejnovat aj neuspesnych, skor tak nejako citim ze nie. Mozno s ich suhlasom, ale nechcem len tak trieskat, overim.

palo_sk
    Účastník (Participant)

Nechcem byt zlym prorokom, ale mozno sa neuspesni ozvu aj sami 👿 Vlastne niektori to robia uz dnes… 😀

imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

To je ich vec. Navyse si pletu problemy s verejnym obstaravanim, takze to bude este vesele.

Michal
    Účastník (Participant)

Ako čítam, tak čítm, nedá mi zareagovať.

Počas posledného pol roka som obehol viac ZZS od vodičov, cez lekárov až po riad. jednotlivých nemocníc a bol som prekvapený keď som zistil, že v mnohých prípadoch nemôže byť o fungujúcej ZZS ani reči (a je jedno či sa nachádzajú v skpine 91 staníc alebo 37 staníc pretože pri kontrolách pracovníci danej poisťovne niekedy ani nevedeli čo vlastne kontrolujú).
    Mnohé „záchranky“ fungujú tak, že namiesto posádky v pohotovosti do terénu vyrážajú prac., ktorí počas nahlásenia zásahu práve pracujú na oddelení OAIM, takže v praxi to vyzerá tak, že sestrička najprv „doumýva“ pacienta a potom uteká do sanitky na výjazd.
    Ak hádate v ktorých zar. to tak funguje, tak vedzte že hlavne v tých, ktorých zástupcovia tak vehementne kričia aké je výb. konanie nespravodlivé.
    Zamestnanci nemocníc o tom nehovoria, pretože sú zastrašovaný a boja sa o prácu.
    Doporučujem komisii uskutočniť neohlásené kontroly, preože toto si nevšimli ani kontrolóri z poisť., ktorí na mnohých miestach kontrolovai len to čo im zástupcovia daných zariadení predložili na papieri. Ale papier znesie …

:-#

OPTIMUS
    Účastník (Participant)

@Michal wrote:

Ak hádate v ktorých zar. to tak funguje, tak vedzte že hlavne v tých, ktorých zástupcovia tak vehementne kričia aké je výb. konanie nespravodlivé.
    Zamestnanci nemocníc o tom nehovoria, pretože sú zastrašovaný a boja sa o prácu.
    :-#

To snáď nemyslíte vážne. Ono nespravodlivé naozaj je, ale určite nie v neprospech vyššie spomenutých.

joj
    Účastník (Participant)

Tak ako bude? To čo som sa dočítal o odvolaní ministra Zajaca je pravda? Dalo sa to očakávať? :^o

imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

Jasne, vzdy je vsetko pravda. A vzdy sa da vsetko cakat.

palo_sk
    Účastník (Participant)

@Rudolf Zajac wrote:

Jasne, vzdy je vsetko pravda. A vzdy sa da vsetko cakat.

..na Slovensku plati dvakrat

Ale pozor! Vlada, ktora zastavi tento rozbehnuty vlak, padne!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 361 až 375 (z celkového počtu 801 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate