zachranna sluzba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 241 až 255 (z celkového počtu 801 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2518
    doky
    Účastník (Participant)

    už sa trasieme, ale nedočkavosťou! (citujúc RND)
    😛

    #2519
    joj
    Účastník (Participant)

    xyz

    #2520
    M. Ledvak
    Účastník (Participant)

    @joj wrote:

    Rád by som vedel prečo aktuálny stav v BA vyhovuje Vám pán minister? Prežívame zo dňa na deň. Každý druhý je vedúci a všetci serú na všetko.Materiálne sme na tom tak ako nikdy pred tým. [-o<

    U nas to iste. Ako otrokov nas pribalili novemu majitelovi. Trafiky sa rozdavaju, majitelom ide o chechtaky, ostatnym o prezitie. Pacient s dobrym korenom vydrzi, populacia bude zdravsia.

    #2521
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Aktualny stav v ZS mi vobec nevyhovuje a uz vobec nie v BA. Tam nie su problemy mesiac, alebo dva, ale prinajmensom roky. Akurat ked doslo na „lamanie chleba“ tak sa objavili vsetky problemy v plnej nahote a tym myslim ludsku necestnost, pazravost, zavist. Jedina sanca je, ze vydame spravnym a korektnym sposobom licencie a zacneme sa starat o to o co v ZS najviac ide – o pacienta.

    #2522
    M. Ledvak
    Účastník (Participant)

    Ved hovorim. Najprv sa rozdelia trafiky, potom sa bude zachranovat ta spust a mozno sa pomysli i na pacienta. Personal ani nehovorim. Kto otvori hubu, z kola von. Viete, ze dnes slovensky personal v Cechach osetruje slovenskych pacientov? Ja viem, vy chcete tu mat ukraincov.

    #2523
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @M. Ledvak wrote:

    Ved hovorim. Najprv sa rozdelia trafiky, potom sa bude zachranovat ta spust a mozno sa pomysli i na pacienta. Personal ani nehovorim. Kto otvori hubu, z kola von. Viete, ze dnes slovensky personal v Cechach osetruje slovenskych pacientov? Ja viem, vy chcete tu mat ukraincov.

    Viacero reportétov, cítiacich bulvárne zaujímavú tému, v snahe získať nejaké relevantné informácie od zamestnancov zistilo, že odvaha „bratislavských supermanov“ končí pri anonymných internetových diskusiách.
    Chápem, že doterajšia selanka v štátnych záchrankách mnohým vyhovovala a nový prvok súkromného vlastníctva a s ním súvisiace nové metódy riadenia, kontroly, dôraz na efektivitu a kvalitu práce, mnohým nevonia.

    #2524
    M. Ledvak
    Účastník (Participant)

    Novinarom nikto nic nepovie, to by malo byt podozrive. Zivim rodinu, som v baliku, drzim hubu a krok. Vy ste skusili dnes mat vecne pripomienky? A mate kde a komu ich povedat? Ked sa vam nepaci, nemusite byt, budu ini. Ked dnes sa nieco revolucne kona pod hlavickou idealu, tak to smrdi podvodom. Trafikanti pred rokom nevedeli, co to zdravotnictvo je. Ale businesse pritahuje.
    Ale pozeram, ze pan minister upravuje vyroky. Potom moj text vyzera ako nepricetny.Ako sa to da urobit?

    #2525
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Nikdy neopravujem vyroky, iba preklepy. Text je vacsinou nepricetny takpovediac sui generis.

    #2526
    M. Ledvak
    Účastník (Participant)

    Paradny odklon od veci. Ale aspon som si pokecal s ministrom. Idem na dovolenku, snad sa tu niekedy este stavim, ako pokracuje budovanie zdravotnictva.

    #2527
    tesero
    Účastník (Participant)

    otazka nechapem prispevku statny a sukromny sektor a jeho kvalita. reakcia sukromna si—- moze robit vsetko lebo statna to za nu urobi,auta bez vysielaciek ,auta s cesk. špz,nedosiahnutelnost dispecinkom,možnost odmietnutia adresy,neodborny personal,uprednostnenie akcie pred pracov,,pacientami,, v vlastnom rajone a budem sa opakovat ,,,štatny to spravia,,,, tak to je ta kvalita . a vedenie štatnej to najprv nekomentuje lebo sa boji o stoličky a teraz s cielom znicit alebo vytunelovat,,moj nazor,, tak stale je to ta kvalita. normalny štatny ked nechce isť do takej kvality tak je upodozrievany z spiatočnictva ,lenivosti ,neodbornosti.dobre čo. a zabudol som že to všetko pod ochrannymi kridlami ministerstva ,pekne čo 🙁 🙁 🙁 🙁

    #2528
    tesero
    Účastník (Participant)

    zabudol som ešte jednu vec klamlive vykazovanie,, cinnosti,,pre zdravotne poistovne. 😮 ale netvrdi ze štatny su sveti ,ved mezi každymi su dobri aj zli zabudol som napisatť že pišem o bratislave 😮

    #2529
    M. Ledvak
    Účastník (Participant)

    Uz som nachystany na dovolenku, ale prispevky TESERO sa mi pacia. Vobec nejde o kvalitu, statni versus privatni. Ide o lupez storocia, v ktorej statny menazeri – politicky nomenklaturnici odovzdavaju dispecingy, vozidla, personal privatnym, za to su chechtaky, ktore si rozdelia. Hovori sa, ze za podporu zakonov sa musi zaplatit. Trafikami.

    #2530
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Existuje nieco ako take ako paranoja. Platit za podporu zakonom licenciami RLP/RZP? Nikoho z klientov nezaujima, ci je u statneho poskytovatela, alebo u sukromneho, ale ako system prenho „zabere“ a funguje. Je jedno ci ide o rychlu, alebo lekara, alebo nemocnicu.
    Na znosku hluposti sa da regovat
    a/ takisto hlupo
    b/ mudro
    c/ trpezlivo
    ja volim b/ a c/
    a navyse plakat dopredu nerobia ani paranoici. [-X

    #2531
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @tesero wrote:

    otazka nechapem prispevku statny a sukromny sektor a jeho kvalita. reakcia sukromna si—- moze robit vsetko lebo statna to za nu urobi,auta bez vysielaciek ,auta s cesk. špz,nedosiahnutelnost dispecinkom,možnost odmietnutia adresy,neodborny personal,uprednostnenie akcie pred pracov,,pacientami,, v vlastnom rajone a budem sa opakovat ,,,štatny to spravia,,,, tak to je ta kvalita . a vedenie štatnej to najprv nekomentuje lebo sa boji o stoličky a teraz s cielom znicit alebo vytunelovat,,moj nazor,, tak stale je to ta kvalita. normalny štatny ked nechce isť do takej kvality tak je upodozrievany z spiatočnictva ,lenivosti ,neodbornosti.dobre čo. a zabudol som že to všetko pod ochrannymi kridlami ministerstva ,pekne čo 🙁 🙁 🙁 🙁

    Takže poďme po poriadku. 1. Autá bez vysielačiek: Osobne považujem za dosť nerozumné v dobe mobilnej GSM komunikácie rigídne bazírovať na už dávno prežitom spôsobe komunikácie pomocou vysielačiek. Dobre viete, že ak napríklad idete z BA do Devína za kopcom ste bez príjmu. A to ste v relatívne rovinatom teréne. Kolegovia z kopcov by o tom vedeli rozprávať. Aj nová vyhláška ma v tomto bode nepríjemne prekvapila.
    2. Autá s českými ŠPZ: v čom je problém??? Alebo je to len typický argument v štýle, “ Keď už nie je čo kritizovať, všetko čo odbočuje od normálu sa hodí“.
    3. Možnosť odmietnutia adresy resp. suplovanie štátnou záchrankou: nuž ak firma kapacitne nestačí netreba sa báť. Vo výberovom konaní uspeje len na taký počet bodov, na aký postačuje personálne a technicky.
    P.S. Osobne mi môžu byť problémy BA záchraniek ukradnuté. Len ma hnevá, že vrháte zlé svetlo na celý segment. Prečo takéto problémy nie sú v Košiciach, kde štátna záchranka funguje rovnakým systémom ako v BA. Prečo nie sú v Trenčíne alebo v Žiline, kde dlhodobo záchranku prevádzkuju súkromné firmy??
    M. Ledvak tvrdí, že strach o miesta bráni Vaším vecným pripomienkam, ale ani v tejto anonymnej diskusii som nezachytil čo len náznak konštruktívnej kritiky.

    #2532
    bepo
    Účastník (Participant)

    @OPTIMUS wrote:

    Takže poďme po poriadku. 1. Autá bez vysielačiek: Osobne považujem za dosť nerozumné v dobe mobilnej GSM komunikácie rigídne bazírovať na už dávno prežitom spôsobe komunikácie pomocou vysielačiek. Dobre viete, že ak napríklad idete z BA do Devína za kopcom ste bez príjmu. A to ste v relatívne rovinatom teréne. Kolegovia z kopcov by o tom vedeli rozprávať. Aj nová vyhláška ma v tomto bode nepríjemne prekvapila.

    Že to ešte nikoho vo svete nenapadlo a stále používajú zastaralé vysielačky ako v EU tak aj v USA.Asi nie sú na tak technologicky špičkovej úrovni ako my.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 241 až 255 (z celkového počtu 801 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate