zachranna sluzba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 801 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2443
    nadenik
    Účastník (Participant)

    @joj wrote:

    Neviem ako inde ale v BA je boj o každého človeka. Som zvedavý ako to dopadne a kto dostane licenciu. :D/

    Lenze z BA nemozeme vyrazat do celeho Slovenska 😆 (uz ani Migy nemame funkcne 😀 )

    #2444
    joj
    Účastník (Participant)

    xyz

    #2445
    nadenik
    Účastník (Participant)

    @joj wrote:

    Keď to ide v BA prečo by to nemalo ísť aj po Slovensku.

    Nuz lebo je to Slovensko a nie BA. Tu ziadny boj o ludi nie je. Tu sa preziva alebo odchadza za hranice.

    #2446
    joj
    Účastník (Participant)

    #-o

    #2447
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @joj wrote:

    Zadlžené nemocnice nemôžu žiadať o licenciu a tie majú personál schopný tejto práce hneď.

    Nemocnice sú predovšetkým zadĺžené voči sociálnej poisťovni. Tento dlh podľa posledných informácií v plnej výške istiny uhradí štátna akciovka Veriteľ.
    Takže jedno z kritérií hodnotiace schopnosť vyrovnaného hospodárenia záujemcu, bude opäť deformované.

    #2448
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    Nám poisťovne nezaplatili dohodnuté objemy za minulý rok, tohto roku nám dávajú iba časť, tak nech si záchrannú službu robia sami. Nám posádky neuznali, ale zastaviť prevádzku nemáme. je to tu ako vo feudalizme.

    #2449
    ZZS Kysuce
    Účastník (Participant)

    Našej nemocnici poisťovňa zazmluvnila obe vozidlá ktoré prevádzkujeme. Nemocnica má dlh 199 miliónov od roku 2002 (cca 100 miliónov je sociálnej poisťovni). Pred rokom 2002 + 100 miliónov dlhu čo má v súčasnosti Veriteľ. Oficiálne ale nemocnica tvrdí, že nemajú žiaden dlh, a preto sa zúčastnia výberového konania na ZZS. :^o
    Podmienkou vo výberovom konaní nie je nemať dlh, ale dokázať koĺko je dlh.

    #2450
    nadenik
    Účastník (Participant)

    Sratka nejaky BA uradnik si z toho opat spravil srandu a urobil take konkretne podmienky na ziadatela o licenciu, ze cela idea RZ je v tahu a este z toho vyjde RZ ako blbec. Ono by to chcelo BA vyclenit mimo SR ako Monako. =P~

    #2451
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    RZ moze byt kludne blbec, svet sa preto naozaj nezruti. 😀 Vsetkym , ktori si prevzali sutazne podmienky a je ich vyse 300 budemem zasielat upresnenie, navyse bude asi od utorka 24.5 aj na internete

    #2452
    zachranar
    Účastník (Participant)

    Prisiel za mnou dlhorocny kolega a zacal ma presviedcat aby som isiel robit k nemu na zachranku do hlohovca alebo Serede. Zarazilo ma ze 12 rokov sme kolegami na statnej zachranke, zarabame takmer rovnako, ja obcas nemam na najomne a on usetril 6,4 miliona na dve zachranky. Ked som sa ho na to spytal povedal ze to nie je problem, auta sa prenajmu, kolegov presvedci aby sme mu podpisali zmluvy. Vysmial som ho ze kto mu z Blavy pojde robit do Hlohovca. Vysvitlo ze mu stacia fiktivne zmluvy, len aby mal dost zamestnancov do vyb.konania, ze robit tam nemusime, len aby vyhral a potom uz ludi a auta zozenie. Upozornil som ho ze konkurencia tiez nespi naco sebavedomo vyhlasil ze vyznamny kontakt na ministerstve sa uz postara aby vyhral, len aspon papierovo musi splnat hlavne personalne podmienky. Ak ma takto vyzerat podla slov RZ ferove vyb.konanie, boh ochranuj zachrannu sluzbu a snou aj nas vsetkych.

    #2453
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Amen

    #2454
    joj
    Účastník (Participant)

    [-X

    #2455
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @zachranar wrote:

    Prisiel za mnou dlhorocny kolega a zacal ma presviedcat aby som isiel robit k nemu na zachranku do hlohovca alebo Serede. …. sebavedomo vyhlasil ze vyznamny kontakt na ministerstve sa uz postara aby vyhral, len aspon papierovo musi splnat hlavne personalne podmienky. Ak ma takto vyzerat podla slov RZ ferove vyb.konanie, boh ochranuj zachrannu sluzbu a snou aj nas vsetkych.

    Váš kolega, milý záchranár, je celkovo zaujímavá osôbka. Navštevuje záchranky, tvári sa ako menežér s minimálne 20 ročnými skúsenosťami, a rozpráva o tajomných kontaktoch na ministerstve. Konkrétne v spomínanom Hlohovci šiel do takej krajnosti, že súčasným pracovníkom záchranky vnucoval pracovné zmluvy, pod vyhrážkou sankcií po preňho úspešnom výberovom konaní, ktoré „vzhľadom k jeho kontaktom na MZ, je len zbytočnou trápnosťou“. Keď si ale preveríte firmu v mene ktorej vystupuje, zistíte, že funguje 2 mesiace a meno dotyčného pána v nej vôbec nefiguruje. A bublina spľasla.
    Problémom však je, že podobní hochštapleri / a nie je ich málo/, vytvárajú negatívne vnímanie reformy ZS, vrhajú zlé svetlo na čistotu výberových konaní, zneisťujú a znechucujú ľudí, ktorí nedisponujú dostatkom relevantných informácií. Viď. príklad JOJ.

    #2456
    joj
    Účastník (Participant)

    =D>

    #2457
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    @joj wrote:

    To si myslel mňa alebo TV JOJ? Ja nie som hochštapler a nikomu nič nevnucujem.Len sa pýtam, komu veriť? Vraví sa, že silnejší kôň kope no kto je silnejší? Dobre viete aká je situácia v BA tak poraďte.

    Sledujte, kto kope, budete vedieť, že je silnejší.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 801 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate