Kto je plagiator?

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve Kto je plagiator?

Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Autor
    Príspevky
  • #993
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Vobec nie ironicky. Nie je cele slovenske zdravotictvo tak trochu o “ kecani“ bez zodpovednosti. Ten system je kompelxny a neda sa riesit iba z pohladu stomatologie, alebo PAS, alebo ŠAS, alebo nemocnic, alebo JIS, alebo liekovyxh firiem a dokonca ani z pohľadu /iba/ pacienta. Zopdobvdnost za zmenu je prilis velka a system je prilis chatrny., Kazda chyba, ktoru urobime moze mat naozaj nedozierne nasledky. V tom je obtoiaznost potrebnej zmeny a sucasne aj ejejriziko. A to niekto mujsi podstupit. A toto forum je nie len preto aby sme „sa pretekali“ ale preto, ze cim viacej ludi sa bude o zmenu zaujimat, tym lahsie sa urobi. Tot vše.

    #994
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Vobec nie ironicky. Nie je cele slovenske zdravotictvo tak trochu o “ kecani“ bez zodpovednosti. Ten system je kompelxny a neda sa riesit iba z pohladu stomatologie, alebo PAS, alebo ŠAS, alebo nemocnic, alebo JIS, alebo liekovyxh firiem a dokonca ani z pohľadu /iba/ pacienta. Zopdobvdnost za zmenu je prilis velka a system je prilis chatrny., Kazda chyba, ktoru urobime moze mat naozaj nedozierne nasledky. V tom je obtoiaznost potrebnej zmeny a sucasne aj ejejriziko. A to niekto mujsi podstupit. A toto forum je nie len preto aby sme „sa pretekali“ ale preto, ze cim viacej ludi sa bude o zmenu zaujimat, tym lahsie sa urobi. Tot vše.

    Takže, čo mi vlastne vytýkate? Zdôrazňujete komplexnosť reformy, ale veď práve preto tu toľko vypisujem, rovnako o chatrnom systéme, s ktorým treba narábať rozvážne. A ešte k tomu pridám, že riziko chyby môžme minimalizovať , keď zmeny dobre pripravíme. I to, že reforma sa podarí, ak sa do nej pustí veľa ľudí. Som zvedavá, čo prinesie súťaž o cenu kvality. Spracovala som jeden problém, odkryli sa ďalšie.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate