info

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 76 až 82 (z celkového počtu 82 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10703
    Anonymous
    Účastník (Participant)

    To je dobre ze si to Tomas Szalay mysli, ibaze asi celkom nevie co si mysli, pretoze tieto zakony pripravol aj on.
    Inak asi lepsie by boli aukcie, to znamena ze ak by sme neurobili nastenkovy tender, asi by to bolo cistejsie pre stat vyhodnejsie. Celkom uprimne, vzdy som mal pocit ze ludia z RZP, RLP sa citili akosi dolezitejsi ako ini, viem, ze ta praca je tazka, riskantna, su na rane ako prvi, ale nie su nicim odlisni od inych pracovnikov. Myslim, ze o tomto som sa vyjadril uz davnejsie v inej diksusii. Ktosi, neviem ci prave nie diskutujuci na tejto stranke sa rozculoval nad tym, ako 300 metrov od nemocnice Poprad neprisla RZP – asi chyba dispencingu a ani nemocnkica. Miesto aby podal oznamenie na Urad, pretoze urcite nemocnica porusila zakon, tak spustil divoku diksuiu o zneuzivani ZS. Nuz okolo 25% vsetkych vykonov prveho kontaktu je zvytocnych a teda zneuzivanych, to plati pre PAS SA a ZS. Samozrejme ak to este podpori stat tym, ze miesto aby sa spytal Urad pre dohlad ako poistovne zabezpecila starostlivost povedzme o 24 hodine v noci, tak presuva poskytovanie lekarslej sluzby prvej pomoci na zachrannu sluzbu. Keby hlupost lietala …………..

    #11546
    Smeldo
    Účastník (Participant)

    Pán doktor, pre objektivitu je potrebné dodať, že „diskutujúci“ dal podnet na ÚDZS, tento podnet došiel až PharmDr. Kočišovi, ktorý konštatoval, že žiadny problém sa nestal… Môžem zaslať kópiu korešpondencie s kompetentnými. A diskusia bola až sekundárny produkt spomínaného článku. A myslím si, že diskusia je v tejto oblasti potrebná. Obmedzenie LSPP (akékoľvek) je podľa mňa určite absurdné a len napomáha zneužívaniu záchranky. KOS v takom stave akom je a rušenie LSPP sú truhly do rakvy záchranke…

    #10936
    mish
    Účastník (Participant)

    Pán doktor, pre objektivitu je potrebné dodať, že „diskutujúci“ dal podnet na ÚDZS, tento podnet došiel až PharmDr. Kočišovi, ktorý konštatoval, že žiadny problém sa nestal… Môžem zaslať kópiu korešpondencie s kompetentnými. A diskusia bola až sekundárny produkt spomínaného článku. A myslím si, že diskusia je v tejto oblasti potrebná. Obmedzenie LSPP (akékoľvek) je podľa mňa určite absurdné a len napomáha zneužívaniu záchranky. KOS v takom stave akom je a rušenie LSPP sú truhly do rakvy záchranke…

    #10704
    mish
    Účastník (Participant)

    Pán doktor, pre objektivitu je potrebné dodať, že „diskutujúci“ dal podnet na ÚDZS, tento podnet došiel až PharmDr. Kočišovi, ktorý konštatoval, že žiadny problém sa nestal… Môžem zaslať kópiu korešpondencie s kompetentnými. A diskusia bola až sekundárny produkt spomínaného článku. A myslím si, že diskusia je v tejto oblasti potrebná. Obmedzenie LSPP (akékoľvek) je podľa mňa určite absurdné a len napomáha zneužívaniu záchranky. KOS v takom stave akom je a rušenie LSPP sú truhly do rakvy záchranke…

    #11521
    bramek
    Účastník (Participant)

    Mne to neposielajte, dajte to sem na stranku. S ostatnym suhlasim. Inak Urad – nuz zial mentalna vybava predsedu a politicke zadanie ktore ma – vracia Slovensko hodne dozadu. Ale politike je o vitazoch volieb. A zvitazili svazaci.

    #10911
    Anonymous
    Účastník (Participant)

    Mne to neposielajte, dajte to sem na stranku. S ostatnym suhlasim. Inak Urad – nuz zial mentalna vybava predsedu a politicke zadanie ktore ma – vracia Slovensko hodne dozadu. Ale politike je o vitazoch volieb. A zvitazili svazaci.

    #10679
    Anonymous
    Účastník (Participant)

    Mne to neposielajte, dajte to sem na stranku. S ostatnym suhlasim. Inak Urad – nuz zial mentalna vybava predsedu a politicke zadanie ktore ma – vracia Slovensko hodne dozadu. Ale politike je o vitazoch volieb. A zvitazili svazaci.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 76 až 82 (z celkového počtu 82 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate