Drahi anonymovia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 54 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4570
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Ja som clovek.

    #4571
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Hm.

    #4572
    Sefka
    Účastník (Participant)

    pre Danohor:
    nie celkom horehronka, ale vsetci sme – clovek- ako napisal p. min. 😛

    #4573
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Hm – fsetci tu patria do kategorie clovek. Ty si zena (ak nie si predsalen moj sef). Tato exklusivna kategoria tu prispieva zriedka ako vidim. Zeny nemaju radi PC, internet, pokec aci co asi. Pozdravujem exclusivnu kategoriu cloveka. Si blizsie k ponitriu, vahu ci hornadu ked nie celkom horehron?

    #4574
    Sefka
    Účastník (Participant)

    😀 Hron je predsa len najblizsie, ale nemam rada slovo horehronka, to nie som.
    Exkluzivna je Mata Harri, ale ju tu akosi nevidiet, je tu bez nej smutno a nudne. Nevie niekto o nej? #-o

    #4575
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    pre Danohor: Už nie som sefka, ale šéfka, ale stále som to ja.Len drobná zmena. :D/

    #4576
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Ja na forach vzdy suslem. Vtedy mam istotu, ze nikoho nenastvem stvorcekami v texte. Si sefka i v praxi (ak nie si moj sef)? Velis mansaftu? OAIM, Interna, ORL, kozne, inemu?

    #4577
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    Velim mansaftu – inemu – svalzovemu 😛
    A k tomu este sem tam robim aj cosi naviac,ale tomu potom nevelim. Len sa snazim pochopit, preco ten alebo onen vykon poistovna neuznala. 🙄

    #4578
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Co sa stazujes. Ved svalzy su bohate. Co budete robit, ked klinici si budu vykony u vas kupovat. naraz bude stacit neurologicke kladivko, rozum v hrsti a fonendoskop. A pacienti nebudu mat poodberovu anemiu. Bude zdravsie prostredie, ziadne oziare na CT, RTG, atd

    #4579
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    ha,ha,ha. Co je to bohate? Nepoznam to slovo. Boli by, keby…..

    #4580
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Poznam svalzy, co autom zvazaju skumavky od obvodakov, aby mali vykony. Asi sa im to vyplati. Akemu svalz velis – OKB, hemat, RTG, sono CT, MR ci rehabilitacii:? Skumam, ci ta poznam, ci nie si moj sef. Ten pise kadetade, musim si davat pozor.

    #4581
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    Ani jedno nie je spravne. Posielam SS, tam vysvetlim. 😆

    #4582
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    @Danohor wrote:

    Co sa stazujes. Ved svalzy su bohate. Co budete robit, ked klinici si budu vykony u vas kupovat. naraz bude stacit neurologicke kladivko, rozum v hrsti a fonendoskop. A pacienti nebudu mat poodberovu anemiu. Bude zdravsie prostredie, ziadne oziare na CT, RTG, atd

    Preco si myslis, ze Svalzy su bohate? V nemocniciach? Ziadali sme od istej poistovne istu sumu na svalzy, ponukli o 5 milionov menej, nestaci, veru, nestaci. Mame robit len tolko, na co sme dostali,fajn. :^o

    #4583
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Zda sa, ze sa nam Mata Harri prerodila na Sefku. Ze by Imago?

    #4584
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    P. minister, s Mata harri mam spolocne len to, ze obom nam zalezi na zdravotnictve 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 54 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate