Drahi anonymovia

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 54 )
  • Autor
    Príspevky
  • #473
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Drahi anonymovia.
    Asi odo mna tazko budete chcet aby som nariadoval riaditelom platy, ci smerom hore alebo dole. Asi sa naozaj bojite o svoju pracu, ked nie ste schopni sa verejne ozvat pod svojim meno a PYTAT SI od riaditelov svoje platy, ako sa to deje v civilizovanych krajinach. Tym je, drahi anonymovia, Vasa vierohodnost znacne narusena. Mate odbory, mate KOZ, LOZ, SVOZ a neviem co. Tak co sa utiekate k ministrosi, / niekedy az drzo jedovato / ktory ako iste viete, alebo neviete ani nema kompetencie taketo nieco nariadit. Budem rad, ked moji zdravotnici budu zarabat 100 tisic mesacne, alebo aj viac. Ale tie platy musia byt kryte, nie na ukor nasich deti. Zo statnych nemocnci bude prevazne akciove spolocnosti. 1/3 clenov DR bude zo zamestnancov. Hoci som videl riaditelovu svagrinu ako sefku odborov – tak ti toho naozaj vela nevyjednali- myslim ze priestor na to aby ste KONKRETNE ADRESNE JASNE PRAVDIVO a POCTIVO a pod vlastnymi menami poukazovali na svoje problemy, svoje platy a svoje naroky SVOJIM sefom. Ake jednoduche.
    Vas minister
    R.Zajac

    #4556
    joj
    Účastník (Participant)

    A čo ak môj šéf povie ako už aj povedal, že v jeho firme odbory nebudú. Zamestnanci majú páliť do „piče“ ak chcú odbory. To, že zákonník práce existuje neznamená, že sa aj dodržuje. Chceme toho tak veľa? Myslím, že chceme len to čo nám patrí.

    #4557
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Stranku mi odporucili kamarati, ze je tu dobra diskusia. To, co tu citam, ma prekvapuje. Zovialny pokec o nicom. K zachranarom: rozumu nikdy nie je dost. Obzvlast teraz. Nerobim na zachranke, ale zda sa mi, ze cele zdravotnictvo ide sapomospadom. Kazdy si robi co chce. Je pravda, ze VSZP ma stratenych 9 miliard? Na TV sa hovorilo o korupcii riaditelov. Mozno budu vymeneny. A ti dalsi po nich budu lepsi? A co dialyzacna mafia v BA? Je tu velky pohyb a malo kyslika.

    #4558
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Zabudol som sa podpisat.
    Dano Hornansky

    #4559
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    No myslim, ze gynekologicky termin JOJ je …… [-X
    reakcia na DANOHOR: nuz aj taki sme
    Mimochodom, neda sa dobre robit ak uvazujem v kategorii ze zakony sa nemaju dodrziavat.

    #4560
    joj
    Účastník (Participant)
    Rudolf Zajac wrote:
    No myslim, ze gynekologicky termin JOJ je …… [-X
    quote]

    Len som citoval môjho zamestnávateľa, mimochodom Vášho už asi exporadcu na urgentnú medicínu. Pokiaľ máte všetci taký prístup k práci tak ……..

    #4561
    Sefka
    Účastník (Participant)

    @Danohor wrote:

    Zabudol som sa podpisat.
    Dano Hornansky

    Vela nervov pri citani tohto fora, vela radosti z nasho zdravotnictva prajeme k meninam 😆

    #4562
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Jeejda, dakujem pekne. Aj to je tu zabehnute? Pozval by som vas na veceru a poharik. Ale neviem, ci nie ste nahodou moj sef. A toho veru pozvat nechcem. Takze iba dakujem. 😆

    #4563
    Sefka
    Účastník (Participant)

    Sice nie som vas sef, ale vecera ani poharik netreba. Staci dakujem a dobry pocit O:)

    #4564
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Tak to fakt nie ste mojim sefom. Teda dakujem. Ale s anonymitou nemam dobre skusenosti, v tom ma min. pravdu, i ked i meno tu moze byt blaf.

    #4565
    Sefka
    Účastník (Participant)

    :-k ………meno? skoro take ako vase, ale v zenskom rode

    #4566
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Te buh, ze by moja manzelka? Ale ta sedi pri telke. Tak neviem. Ale pokec funguje. Vidim. I ked nie o reforme.

    #4567
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    No vyborne, zacala reforma zoznamky. 😀 😀 😀

    #4568
    Sefka
    Účastník (Participant)

    Dufam, ze bude jednoduchsia ako ta zdravotnicka =D>

    #4569
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Sefke: Takze pokracujem . Oslavil som s manzelkou. Doma. Ste horehronka? Ja som ponitranec.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 54 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate