Odpoveď na: genericka substitucia – pokr.

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve genericka substitucia – pokr. Odpoveď na: genericka substitucia – pokr.

#1048
imported_Rudolf Zajac
Účastník (Participant)

Zaviedli sme s Petrom Pazom pojem marginalne naklady, to su tie 20 a 50 kounacky. Ak si kupite auto za 300 tisic, tak jeho hodnota, hodnota tohto statku je 3OO tisíc a to si uvedomujete. Ak kupoite televizor za 30 tisic tak si tuto cenu, tento statok uvedomujete v tejto hodnote. Ak Vas vramci „bezplatnej staroslivosti“ budeme liecit na cokolvek za 300 tisic a nezaplatite ani korunu, tak tento statok ma pre Vas HOPNOTU NULA, Pokila zaplatite napriklad 21×50 Sk vulgo 1050 Sk co je maximum, tak si uvedomite aspon toto. mam o tom svoje skusennosti, nedavno v KE ma stretool pôacient v nemocnici, vypociatl mi kolko bol na urologii a co tam s nim robili / islo o TUR prostaty – cca 20 tisic/ a bol tam 9 dnbi co je 450 nSk a on nema z coho potom zit…. No darmo poviete si zlata solidarita . A pre toho dobraka KE mala hodnota TUR 450 Sk a jemu to bolo vela. Takto to pomaly pomaly pojd, aby ludia pochopili, co nechcela pochopit p. poslankyna Tothova, co je BEZPLATNE NIE JE ZADARMO.

Navigate