zákony v parlamente

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve zákony v parlamente

Zobrazujú sa 3 príspevky - 151 až 153 (z celkového počtu 153)
  • Autor
    Príspevky
  • #1779
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    @emed wrote:

    Aj by to bolo smiešne,keby to nebolo smutné. Kde chýba veda, tam rozum blúdi. A tak máme na Slovesku hádam najviac profesorov a docentov “ z ošetrovateľstva “ z okolitých štátov…

    A ja som sa nestretla so žiadnou monografiou z ošetrovateľstva, ktorú by napísal niektorý z tých docentov a profesorov.

    #1780
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Coze z osetrovatelstva, ani toho nenapisali vela / slusne povedane/ z lekarstva. A naoazaj to nie je smiesne, ja som sa usmial nad neznalostou MH SPZ/ pre MH statnych poznavacich znaciek/. Ale aj to je sucast Slovenska a slovenskej mediciny a aj s tym musite zit a pracovat. Mojho stryka, realneho univerzitneho profesora vyrazili po roku 1968 s lek. fakulty s posudkom, ze je profesor nemeckeho typu. A to bol aj predtym a aj potom nestranik, vyrazili ho zato ze nepustil dekanovu dceru ani na dekansky termin a lahsie ako doucit blbu dceru, bolo vyhodit nepohodlneho profesora. Tak co uz?

    #1781
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Coze z osetrovatelstva, ani toho nenapisali vela / slusne povedane/ z lekarstva. A naoazaj to nie je smiesne, ja som sa usmial nad neznalostou MH SPZ/ pre MH statnych poznavacich znaciek/. Ale aj to je sucast Slovenska a slovenskej mediciny a aj s tym musite zit a pracovat. Mojho stryka, realneho univerzitneho profesora vyrazili po roku 1968 s lek. fakulty s posudkom, ze je profesor nemeckeho typu. A to bol aj predtym a aj potom nestranik, vyrazili ho zato ze nepustil dekanovu dceru ani na dekansky termin a lahsie ako doucit blbu dceru, bolo vyhodit nepohodlneho profesora. Tak co uz?

    Podobný princíp skryte sa udržiava i teraz, v poslednom období azda menej, kulminoval za Šagáta.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 151 až 153 (z celkového počtu 153)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate