Recepty po novom,nová byrokracia navyše aj drahá

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve Recepty po novom,nová byrokracia navyše aj drahá

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4500
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Hovorit vela a nic JE UMENIE. Ale ja tu az tak vela nehovorim, co sa cudujete, s ventilovanym pacientom to toho vela nenakecam, su prazdniny, objavil som tuto reformnu stranku, tu sa diskutuje iba o zachranke a to ma nebavi. Tak ake excesy.

    #4501
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Prietaleu Danhor, som uz tyzden na dovolenke a mohol by som sa rehotat ako blazon, ake ftakoviny trapia zdravotnikov. Stranka je na svete uz piaty rok a ja som rad kazdemu prispevku ak je nazor pisuceho a ak sa vyhyba osobnym invektivam, pretoze je to najlepsia spatna vazba pre ministra aku moze mat. Umenie hovorit o nicom iste existuje ale toto umenie je o nicom 😀

    #4502
    Danohor
    Účastník (Participant)

    To nosite na plazi notebook s kablom na internet a surfujete, alebo na vysokohorskej cistinke , odrezany od sveta, ste spojeny s milovanymi slovenskymi zdravotnikmi? Pozor na amanity, lesne vily, medvedov. Tiez na vodu s potocika, su tam pseudomonady, stafylokoku, obcas i antrax, vibria, leptospiry. Cucoriedky su postriekane organofosfatmi, maliny tiez, nicoho sa nedotykat. Proti kliestom je dobra sietka, samicky komara anopheles poznate podla namalovanych nechtov, muchy tse tse sadaju radi na nos, plesinky a v sede na kolena. Takze peknu dovolenku. A uz nijake zakony.

    #4503
    Maria
    Účastník (Participant)

    Keď už sa odbočilo od témy receptov /radšej som mala otvoriť tému
    „nepoznáte dobré kuchárske recepty?“- bolo by to užitočnejšie/,
    iba malá poznámka k likvidácii ,teda rušeniu ministerstva zdravotníctva.
    Môj názor hraničiaci s istotou je, že sa žiadne ministerstvo zdravotníctva
    rušiť nebude ani po týchto voľbách ani po ďalších. Ak sa začnú deliť
    koryta, ministerské kreslo sa vždy hodí pre politickú stranu.
    Pamätám si, ako sa uvažovalo zrušiť ministerstvo kultúry v nedávnej
    minulosti /podľa mňa ešte viac zbytočné ako ministerstvo zdravotníctva/.
    Vtedajší minister kultúry p. Kňažko sa vyjadril, že podľa jeho názoru
    sa ministerstvo kultúry by nemalo rušiť ,lebo je tu už od roku 1968 .
    To bol naozaj “ nespochybniteľný “ argument na zachovanie tohto
    ministerstva. A podobný „silný“ argument sa nájde aj na zachovanie
    ministerstva zdravotníctva.

    #4504
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Teda ak byt ministrom je byt u koryta, nuz potom som asi vysoky blondak z modrymi ocami. 😀

    #4505
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Pohladom kubizmu i to je mozne si predstavit.

    #4506
    bepo
    Účastník (Participant)

    Byť ministrom nejaké výhody predsa len prináša-inak by sa tam a do politiky ľudia nehrnuli.Tu neexistuje povinnosť byť minister alebo poslanec nasilu.

    #4507
    Danohor
    Účastník (Participant)

    A co je mozne byt nasilu?

    #4508
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @bepo wrote:

    Byť ministrom nejaké výhody predsa len prináša-inak by sa tam a do politiky ľudia nehrnuli.Tu neexistuje povinnosť byť minister alebo poslanec nasilu.

    Politológia definuje politiku ako boj o moc, prostredníctvom ktorej riadi ostatné spoločenské procesy.

    #4509
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    @OPTIMUS wrote:

    @bepo wrote:

    Byť ministrom nejaké výhody predsa len prináša-inak by sa tam a do politiky ľudia nehrnuli.Tu neexistuje povinnosť byť minister alebo poslanec nasilu.

    Politológia definuje politiku ako boj o moc, prostredníctvom ktorej riadi ostatné spoločenské procesy.

    To je OK, zaujalo ma slovo „u koryta“. Ak chcete napriklad spravodlivu sutaz na ZS tak u koryta znamena, ze kto podplati – vyhra a to podplatenie je koryto? Alebo je to ten plat – dnes ste videli maejtkove priznania v novinach a musim povedat ze plat ministra vzrusuje mozno iba nezamestnaneho. Teda co je to byt u koryta, je moja otazka?. Inak samozrejme ze iba v politike sa da urobit zmena napriklad zdravotnictva

    #4510
    emed
    Účastník (Participant)

    Áno, aj mňa tie priznania príjmu prekvapili. Byť vrcholovým politikom je dosť nevďačná záležitosť. Príjem nie až hviezdny, podľa prieskumov — ľudia politikmi pohŕdajú, novinári vylievajú na nich vedrá špiny, kopu straníckych zasadaní,etc…
    Tak prečo sa tohto „fleku“ mnohí tak vehementne držia…. Beriem – pár jedincov to asi fakt berie ako poslanie ( možnosť urobiť reformu, namiesto kecov pohnúť kúskom sveta,…). Pár asi fascinuje moc. Ale čo tí bezmenní, ktorí nič nepresadzujú, ktorých nikto ani nezaregistruje počas ich sedenia v parlamente? Hmm… #-o

    #4511
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    O parlamente som trochu diskutoval s junakom Danhorom, 😀 😀 ale celkom vazne.
    Sledujem politikov 4 roky intenzivne a vidim niekolko kategorii. 1.“Profesional“ raz koalicny, raz opozicny. Tych je asi 50%. Su tam dlho a uz si nevedia svoju existenciu ani inak predstavit. Pre stranu su doleziti, lebo zo strachu o stratu svojho statusu urobia skoro cokolvek. Nakoiec tam niekde je koren sporu Gasparoviv/ Meciar.
    2. S Poslanim: tych je mensia cast mozno 30%, vaecsina nic nezmeni, ale sa aspon pechori. Raz su tam, potom nie, niekedy navzdy, niekdy docasne. Najviac takychto je v KDH a HZDS.
    3. Omylom: lebo velka politika chce aj regionalne zastupenie, teda su tam za to, ze su z KE alebo Nr alebo aj z rit….. l
    Sveta zit.!!!

    #4512
    emed
    Účastník (Participant)

    Ej iňu, iňu,…

    #4513
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Emed, toto uz trosku zavana Risperdalom. 😀 😀 😀

    #4514
    emed
    Účastník (Participant)

    asi máte pravdu, mam v pracovni neskutočne dusno, a tak ostražiosť poklesla … a kedže nie som celkom anonym a mám sa vcelku rad predchádzajúci príspevok – aj bez risperdalu -ruším 😀 Dakujem za upozornenie 😛

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate