Recepty po novom,nová byrokracia navyše aj drahá

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve Recepty po novom,nová byrokracia navyše aj drahá

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4485
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Co sa tyka poistovni a ich posobenia. Nuz realno seom necakal, ze sa zmenia za hodinu. Ako ste si mozno vsili, velmi tvrdo som kritizoval VsZP za odobratie receptov dockodcom. Povazujem to za nehoraznu hlupost. Na druhej strane cim viacej tvrdite, ze tie kopie nie, tym viacej som si isty ze ano. Som v tomto pripade jasny buldok. Ani tomu nezoberiete kost, iba ak sa tvarite, ze mu ju zobrat nechcete. Doslova by m hnevalo, keby niekto tvrdil, ze mu tlo nevadi / tie kopie/ =D>

    #4486
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Odkedy zajac môze byt buldog? Genetika nepripusta.

    #4487
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Co vieme o genetike? Otvedy, co zajac sy buldocou povahou urobil reformu.

    #4488
    Danohor
    Účastník (Participant)

    To, co vidim okolo seba , to ze ma znamenat, ze reforma je uz urobena? Panenka Sastinska, ochranuj nas.

    #4489
    bepo
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Na druhej strane cim viacej tvrdite, ze tie kopie nie, tym viacej som si isty ze ano. Som v tomto pripade jasny buldok. Ani tomu nezoberiete kost, iba ak sa tvarite, ze mu ju zobrat nechcete. Doslova by m hnevalo, keby niekto tvrdil, ze mu tlo nevadi / tie kopie/ =D>

    Takéto racionálne argumenty fungujú aj v parlamente.Ľudia si už zvykli a bez nich by život bol dosť nezáživný 😉

    #4490
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    V parlamente? Hm Hm, tak funguje nieco uplne ine. 😀
    A musim vazne dodat, ze poslanci, aspon v zdravotnickom vybore su normalni, mysliaci a iteligentni ludia. To bolo moje najmilsie prekvapenie.

    #4491
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    V parlamente? Hm Hm, tak funguje nieco uplne ine. 😀
    A musim vazne dodat, ze poslanci, aspon v zdravotnickom vybore su normalni, mysliaci a iteligentni ludia. To bolo moje najmilsie prekvapenie.

    Ak ste tuto vetu mysleli ozaj vazne, tak sa my vsetci asi vobec nemusime bat o svoj dalsi osud. Chvalabohu. [-o<

    #4492
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Ja zasnem.

    #4493
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    Nad cim?

    #4494
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Co v iete o parlamente, co o tych poslancoch. To co vam povie SME, PRAVDA, STV, JOJ Markiza? Ak treba zasnut tak nad naivitou. Co viete o ministroch? To com vam vtlkkaju media? JA ZASNEM [-X

    #4495
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Slovensko je male. Tu kazdy kazdeho pozna osobne. Vieme co kto hovori a co kto robi. Na to nepotrebujeme masmedia. Ale ja som nereagoval na vas vyrok o intelektualnej spicke parlamentu, ale na naivitu horehronky, ktora veri, ze mozno sa na nich spolahnut.

    #4496
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    Tentokrat zasnem ja, ale nie nad sebou, ale nad tebou.

    #4497
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Nado mnou nezasni, nado mnou zasne moja manzelka, sef, zasli rodicia, bude zasnut atestacna komisia, vidim, ze zasne i pan minister. To vsetko sa odraza od originalneho poznania pana ministra, ze mame superintelektualny parlament, fantastickych ministrov. Iba narod je ……..
    Beriem to. Nikto by si nemal … do vlastneho hniezdocka.

    #4498
    Maria
    Účastník (Participant)

    Ľutujem, že som tému receptov vôbec otvorila. Samozrejme,že nejde
    o životný problém, tak ako by pre Slovensko nebol životný problém, ak
    by sa Ministerstvo zdravotníctva zrušilo. Aspoň by bolo menej byrokratických vyhlášok z dielne tohto ministerstva.

    #4499
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    K Danhorovii: pozor, nehovorim o intelektualnej spicke, ktora je v parlamente, hovorim, ze su to ludia, ktori su OK. Maria ma samozrejme pravdu, aj mojim cielom je postupne likvidovat ministesrtvo ako poskytovatela zdrav.sluzby. Ale niekto musi robit pravidla hry, zakony, vyhlasky, inak, ako je vseoebecne zname, by nastal chaos. Usmievam sa nad vetou, ze Maria lutuje. Nic nelutuje, len jej tem sa zvrtla na Danhorove verbalne excesy. Aj to je umenie, hovorit vela a nic.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate