Paradoxy reformy

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4392
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    [-( :-k

    #4393
    Danohor
    Účastník (Participant)

    Sefke:
    Ako bolo za kopcom? U nas vzdy cerstvo, same amanity v lese, mal som so sebou i anesteziologiu, ale dal som jej pokoj, zacnem s nou komunikovat v septembri. Nestiham precitat fsetky prispevky.
    Panovi ministrovi:
    So sefkou pamate pisat nebudem, ja este ziadne nemam. Mate to perne, ale vidno, ze ste charakter, drzim palce vam i reforme.

    #4394
    imported_sefka
    Účastník (Participant)

    Pre Danohor: Za kopcom je vzdy dobre, tiez sama amanita, dubaky v hojnom pocte.A super oddych.
    Sledujem, ze si dobre naladeny. 😆

    #4395
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Mimochodom z coho vidno charakter, ked ten treba citmo, ne? 😀

    #4396
    Mvol
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Pokial som si vsimal tak Sefka chce vselico robit aj s Danohorom nuz tak neviem. 😀
    Na vela otazok jedna odpoved. V KE sa nic neriesi, ziadna oficialna komisia, v KE budeme viaceri z miliona inych dovodov a zaujima ma ich nazor.
    To co je dolezite je, ze dobry manazer svoj projekt obhaji alebo ak chcete presadi doma. AK TO NEDOKAZE NIE JE MANAZER a uz vobec nie dobry vulgo nemoze projekt realizovat. Ja uz som obhajil jeden mensi projekt – reformu zdravotnictva. Nie som manazerom BB tak sa skludnite a rozmyslajte prosim. Vsetci.

    Tuho rozmyslam, ako sa v Ba pozna, ci kandidat na dobreho manazera projekt presadi doma. A ci presadi projekt v Ba? No, ak rozhoduje konkurencia, tak nie. Iba ak ho upravi v prospech konkurencie. Ak sa v projekte hovori o tom, ze ponukneme vykony za dumpingove ceny, tak ti druhi si uvedomia, ze by im to urobilo problemy, tak budu radsej proti. To je asi tak, ako by ste mali obhajit zamer znizit ceny liekov a v komisii by boli farmaceuticke firmy. 😆
    Ale tiez musim povedat, ze jeden projekt som citala, iba neviem ci ide o projekt transformacie Rooseveltky, alebo Makyty Puchov. A ci ide o projekt alebo stvrtrocnu skolsku pracu v univerzalnom kurze z manazmentu. Fuj, som protivna.

    #4397
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Nuz naozaj fuj ste protivna

    #4398
    Mvol
    Účastník (Participant)

    Ked ono to pomaha udrzat si dusevne zdravie (hovori Plzak)

    #4399
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Aha

    #4400
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    O pol noci na JIS bol prijatý pacient v hlbokej kóme po etylickej ebriete. Boli mu urobené odbery, pri polyúrii parenterálne hradené tekutiny. Nad ránom sa začal preberať, sestry museli fyzicky chrániť techniku i pacientov, nakoniec i seba pred agresívnymi výpadmi opilca.

    O 7.00 stál pred pracovňou lekára a nekompromisne sa dožadoval prepustenia. Lekár mu bez slov vyhotovil prepúšťaciu správu a prepustil pacienta domov. Poprial mu veľa úspechov v práci i osobnom živote. A opýtal sa ho, či si stihol vybrať niečo z techniky na exekúciu, ktorú bude môcť uplatniť od januára.

    Je nepravdepodobné, že by potátor profesne exekútor si uvedomil, že nemocnica mu MUSELA POSKYTNÚŤ ZS ZADARMO. Z uzákoneného princípu falošnej solidarity. =D>

    #4401
    Dr. Poradovsky Juraj
    Účastník (Participant)

    Pretože chýba jedna maličkosť:
    Zaradiť alkohol do zoznamu návykových látok.
    Ale to bude asi politicky nepriechodné, nielen Cuper bude určite proti.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate