myslim, ze to skoncime

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve myslim, ze to skoncime

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #517
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Pomaly ale iste dozrieva moje rozhodnutie skoncit prevadzku tejto stranky, resp. diskusie na nej. Pazo je prec, reforma pomaly skoncila, teda aspon legislativne, vystriedalo sa tu dost diskutujucich. Posledne mesiace vsak nie su temy. jedni si to pletu s poradnou, ini s ministerskym mailom / hoc ten funguje/, dalsi si nevazia cas, ktory musim travit nad odpovedami na otazky, ktore su casto uplne mimo, ak reagujem tak iba /aspon?/ zo slusnosti. Takze vyuzite institut hlasovania, ktory tato stranka ma a Vase hlasy rozhodnu. Tuke priprav sa – 31.12.2005 24.00

    #5166
    sherpa
    Účastník (Participant)

    dost dobre nacasovane 🙂
    count down ako v parlamente 🙂
    chystaju sa na vas v januari.

    PS> ako sa da hlasovat?, lebo doteraz som ten sposob neobjavil.

    PS2> vdaka za odpovede, pohli ste vela vecami, niektorymi dost dopredu, ale niekde to bol az smyk na mieste. snaha bola, ceni sa. vysledky ukaze cas.

    #5167
    joj
    Účastník (Participant)

    Sherpa pokiaľ si prihlsený músí Ti to ídť, miesto ankety sa aspoň mne ponúkla možnosť hlasovania. Myslím, že ešte nie je čas na ukončenie.

    #5168
    Anton Hanusin
    Účastník (Participant)

    Reforma Zdravotníctva (RZ – aké príznačné) nie je len o reforme legislatívy. Čaká nás množstvo odborných diskusií – napr. ako má vyzerať systém emergentných príjmov, trauma systém, transplantačný systém, ošetrenie koronárnych príhod, stroke centrá ap. Preto treba etablovanú značku ponechať a myslím si, že sa postupne preformuje na odbornú diskusnú stránku s dosahom na široké spektrum názorov, z ktorých budú môcť čerpať pracovné skupiny MZ. Ak sa, pravda, TUKEmu bude chcieť adminovať.

    #5169
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    Ukončiť diskusné fórum pred ukončením misie vo vláde a v čase, keď sa má reforma realizovať, je prekvapivý postup. Verím, že hlasovanie podporí existenciu stránky, súhlasím, že mnohé diskusné príspevky boli skôr ponosami ako diskusiou. Či už stránka prežije, alebo nie, signalizácia konca by mala indukovať niečo, ako sumárnu bilanciu. Keďže som patrila medzi najneúnavnejších prispievateľov, dovolím si Vám, pán minister položiť niekoľko otázok a prosím Vás o odpovede.

    1. Kto sa podľa Vás stal (má stať) realizačným motorom reformy
    2. Kto podľa Vás (tieňový) z koalície, či opozície si osvojil ideu a princípy Vášho reformného zámeru natoľko, že by ste mu zverili pokračovanie?
    3. Prečo ste v nábehovej fáze nezaviedli inštitúciu výkladu zákonov a vyhlášok?
    4. Čo dnes pokladáte za čierne diery v zdravotníctve?
    5. Pokladáte zníženie ročného hospodárskeho deficitu nemocníc za pozitívny odraz fungovania reformných zákonov, zvýšenia kvality managementov nemocníc, alebo je preto, že v systéme je viac finančných prostriedkov?
    6. Bolo Vaše rozhodnutie uskutočniť reformu iba vecou Vašej povahy?
    7. Splnila platovka zámer ?
    8. Zmierni reforma stupeň korupcie v zdravotníctve?
    9. Prečo ste sa rozhodli prevádzkovať túto stránku a nakoľko podľa Vás splnila Vaše očakávania?
    10. Čo môže podľa Vás najviac ohrozovať priebeh praktickej realizácie reformy?

    Pokúsila som sa vybrať kardinálne otázky, ktoré iste zaujímajú všetkých a na ktoré sa doteraz nikto neopýtal. Možno ich fórum rozdiskutuje, doplní.

    #5170
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    No tak na toto odpoviem v septembri 2006.

    #5171
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    Nemyslela som, že teraz vypracujete bilančnú správu, skôr mi išlo o postrehy. V septembri to bude politický protokol.

    #5172
    vidiecan
    Účastník (Participant)

    Pekny medzivianocny den. Neviem,co sa deje, ale neda sa mi zaregistrovat, pripadne diskutovat. Ked chcem poslat odpoved alebo prispevok na temu ZZS, nedari sa, pise, ze je chybna adresa. Taktiez sa to nedari kolegovi Dokymu.a udajne na nasom serveri je vsetko OK. Nevie mi to niekto vysvetlit? ( Predsa len,som z dediny 😆 ,tak sa necudujte a nesmejte). Vidiecan

    #5173
    OPTIMUS
    Účastník (Participant)

    @vidiecan wrote:

    Pekny medzivianocny den. Neviem,co sa deje, ale neda sa mi zaregistrovat, pripadne diskutovat. Ked chcem poslat odpoved alebo prispevok na temu ZZS, nedari sa, pise, ze je chybna adresa. Taktiez sa to nedari kolegovi Dokymu.a udajne na nasom serveri je vsetko OK. Nevie mi to niekto vysvetlit? ( Predsa len,som z dediny 😆 ,tak sa necudujte a nesmejte). Vidiecan

    Mne sa to tiež nedarí štandardným spôsobom. Keď odošlem meno a heslo, zobrazí sa chybové hlásenie, ale keď zavriem Explorer a opäť ho otvorím a prelogujem na stránku fóra, už som prihlásený a môžem diskutovať.

    #5174
    Laco
    Účastník (Participant)

    hm, pozrel som sa do historie, navstivilo vas takmer 50 tisic navstevnikov, co nie je malo, Teda zaujem o kontakt s ministrom je, hlasovanie vcelku nema za taku kratku dobu vypovednu hodnotu.
    Okrem toho forum sluzilo aj ako vymena informacii medzi navstevnikmi, teda to bolo diskusne forum nielen navstevnik versus minister ale casto navstevnik versus navstevnik.
    Podla mna by to bola skoda skoncit.
    Unavu RZ chapem, ale ked uz tolko vydrzali lekari od neho, mohol by s nimi vydrzat do septembra.
    Ved bohvie ci novy minister bude mat tolko odvahy ze bude mat takuto stranku :^o

    #5175
    imported_TuKE
    Účastník (Participant)

    @OPTIMUS wrote:

    @vidiecan wrote:

    Pekny medzivianocny den. Neviem,co sa deje, ale neda sa mi zaregistrovat, pripadne diskutovat. Ked chcem poslat odpoved alebo prispevok na temu ZZS, nedari sa, pise, ze je chybna adresa. Taktiez sa to nedari kolegovi Dokymu.a udajne na nasom serveri je vsetko OK. Nevie mi to niekto vysvetlit? ( Predsa len,som z dediny 😆 ,tak sa necudujte a nesmejte). Vidiecan

    Mne sa to tiež nedarí štandardným spôsobom. Keď odošlem meno a heslo, zobrazí sa chybové hlásenie, ale keď zavriem Explorer a opäť ho otvorím a prelogujem na stránku fóra, už som prihlásený a môžem diskutovať.

    Áno, o tomto probléme vieme a práve ho riešime, myslím, že do 48 hodín uvidíte výsledok.

    Je to spôsobené prechodom na nový hosting, ktorý žiaľ nie je ešte celkom vyladený.

    #5176
    imported_Rudolf Zajac
    Účastník (Participant)

    Z toho vidite ze aj orum moze byt v prechode. 😀

    #5177
    Mata Harri
    Účastník (Participant)

    @Rudolf Zajac wrote:

    Z toho vidite ze aj orum moze byt v prechode. 😀

    Zvládnuť prechod za 48 hodín, TUKE určite nie je gynekol´g. Tým to trvá dlhšie. :-#

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Navigate