Odpoveď na: Nelekár – riaditeľ zdravotníckeho zariadenia ?

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve Nelekár – riaditeľ zdravotníckeho zariadenia ? Odpoveď na: Nelekár – riaditeľ zdravotníckeho zariadenia ?

imported_Rudolf Zajac
Účastník (Participant)

Ked budu robit iba ekonomovia liecebny poriadok zaver bude takyto: JEDNA SRDCOVA KOMORA STACI. Ak robia lekari manažerovo, tak v mene zdravia su schopni premrhat cele HDP. Pravda je niekde uprostred. Ak by si Dr. Lichanec dobre precital moje stanovisko tak by zistil, ze neexistuje aspon púodla mna kriterium podla vzedlania, ale podla schopnosti.
Teraz osobne dr Lichancovi: Kazdy ma pravo na nazor ale motat na mojej stranke Fruniho a Majskeho je prinajmenmsom nevkusne a dokazuje ze nie vsetci lekari su elita, ako ste tu tvrdili. A motat sem navyse stavovskle organizacie a vyhlasku 157 v teme manažera nemocnice považujem tak trosku za popletene. Stavovske organizacie su same o sebe silna tema a mali by mat samostatnu diskusiu, nakoniec je uz dosztupny nas novy zakon. Vyhlaska, ktora vznikla v marci 2002 je moizerna a velmi tazko sa reparuje. Ale co to ma spolocne s manažmentom nemocnice?

Navigate