Re: Re: Tak ako?

#2712
bad paramedic
Účastník (Participant)
resident wrote:
http://www.trend.sk/generate_page.php?page_id=56013

Okrem ineho sa tam pise:
R. Zajac súkromným firmám či nemocniciam, ktoré už v súčasnosti prevádzkujú rýchlu zdravotnú službu, odkazuje, že všetci povolenia v prvom kole dostanú. Nové spoločnosti sa podľa jeho slov zúčastnia iba na rozšírení.
Tak ako?

Dúfam že to tak nebude. Dovoľte aby som vyslovil názor na nemocnice ako prevádzkovateľov ZZS. Myslím si že nemocnice sa už dostatočne nabalili na prevádzkovaní ZZS. Zisk zo záchraniek rozdelili medzi stratové oddelenia a na prevádzku záchranky už veľa neostalo. Neustále doprosovanie vedúcich pracovníkov na vedenie nemocnice o prostriedky na základnú prevádzku ZZS a odmietanie so slovami NEMÁME PENIAZE sa stali nočnou. Vrcholom všetkého bol ročný zisk za prevádzku ZZS vo výške niekoľko miliónov, ktoré nikto na záchranke nepocítil.
Zaujimavé je sledovať vedenie nemocnice počas VK, keď má plné ústa rečí o tom ako si váži našu prácu a aké je dôležité ostať v nemocnici.
Pred niekoľkými mesiacmi o nás ani nezakopli, hlavne že sa sypali peniaze.
K nelegálným staniciam ZZS sa nebudem vyjadrovať. Stačí keby si úrad pre dohľad zistil ako je poskytovaná prednemocničná starostlivosť týmito subjektami. Laikom to je aj tak jedno stačí že príde sanitka za 5 minút a rýchlo ho odvezie do nemocnice aj bez potrebnej terapie.

Navigate