Re: Re: diskusia

#620
Dr. Poradovsky Juraj
Účastník (Participant)

Rezať a rúbať snáď ešte netreba, zatiaľ len pár poznámok:

1. Oceňujem, že aj pán minister už má príspevky označené menom a nie hlavičkou Anonymný. 😀

2. Keďže „System je taky, ze niekto vynesie novu temu a odpovede su potom pod nou v texte“ , tak je úplne redundantné a aj čitateľa obťažujúce, keď sa celý pôvodný príspevok v novom zas opakuje.
Navrhujem preto zrušiť ponuku „Citovať“ a nahradiť ju ponukou „Odpovedať“ – teda bez citácie. Ak už niekto bude chcieť nejaký výrok citovať, nech použije bežné fúnkcie kopírovania.

3. Žiadalo by si to ale nejakú stromovú štruktúru príspevkov, aby bola odpoveď nalepená na príspevok, na ktorý sa odpovedá.
Bolo by dobré, keby sa aj kolonka Predmet automaticky doplnila podobne ako napr. v Outlooku pri voľbe odpovedať: teda Re: diskusia.
A kto chce iný názov, nech si to prepíše.

4. Zatiaľ je ešte príspevkov málo a dá sa v tom vyznať, ale situácia sa časom zmení a preto by bolo vhodné pouvažovať o vytvorení nejakej stromovej štruktúry príspevkov. Napr. podľa medicínskych odborov a zvlášť všeobecnejšie témy – napr. financovanie, lôžka, SVLZ, lieky, pomôcky…
aby z toho nebol guláš.

5. Z rovnakého dôvodu by v každej téme mala byť kolonka „neprečítané“, najlepšie spočtom týchto prísvevkov v téme, a možnosťou ich priameho zobrazenia po kliknutí, aby po nových príspevkoch nebolo treba zdľhavo pátrať. Málokto bude chcieť znova a znova čítať znova to isté, aby sa dopracoval k novým príspevkom do diskusie.

s pozdravom

Navigate