Re: Re: anonymne

#11486
moderator
Účastník (Participant)

@Rudolf Zajac wrote:

Toto forum ma pomaly 5 rokov. Pocas mojho posobenia na ministerstve tu boli diskusie, ktore boli celkom zaujimave. Pravidlne som reagoval aj na anonymne prispevky, pretoze som respektoval , ze mohli mat ludia obavy hovorit pod svojiom menom. napríklad sa mohli bať ze by som akoze mohol dikusiu nejaoko „nasilne“ ukoncit, alebo co. neviem, ale respektoval som to.
Avsak teraz, ked som chvalabohu obcan SR ako kazdy iny nebudem reagovat na ziadny prispevok, al jeho autor nie je jasny. Ak niekto nema meno a priezvisko, alebo sa skryva pod pseudonym ale existuje a zije pod vlastnym menom, tak taky clovek nemoze byt mojim partnerom v diskusii. Musime sa ucit za SVOJIMI NÁZORMI STÁT. A ked to nepojde aj to je signal kam sme sa na Slovensku dostali.

No, anonym je každý, kto pride na stránku, niečo napíše a odíde, a môže sa i podpísať, neviete, kto to je a keďže zmizne, ani sa to nedozviete.
Mnohí stáli nie sú anonymní i keď vystupujú pod pseudonymom, ale tých neuvádzate, takže predpokladám, že s nimi komunikovať budete.
Mnohí z nich za svojimi názormi stoja až do odstrelenia, dokonca i za Vašimi.
Vitajte na vlastnej stránke 😀

Navigate