Re: Re: anonymne

#11492
moderator
Účastník (Participant)

@rodan wrote:

@Rudolf Zajac wrote:

Pravidlne som reagoval aj na anonymne prispevky, pretoze som respektoval , ze mohli mat ludia obavy hovorit pod svojiom menom. napríklad sa mohli bať ze by som akoze mohol dikusiu nejaoko „nasilne“ ukoncit, alebo co. neviem, ale respektoval som to.
Avsak teraz, ked som chvalabohu obcan SR ako kazdy iny nebudem reagovat na ziadny prispevok, al jeho autor nie je jasny. Ak niekto nema meno a priezvisko, alebo sa skryva pod pseudonym ale existuje a zije pod vlastnym menom, tak taky clovek nemoze byt mojim partnerom v diskusii. Musime sa ucit za SVOJIMI NÁZORMI STÁT. A ked to nepojde aj to je signal kam sme sa na Slovensku dostali.

No, mám taký nejasný pocit, že keby som pre ostatných zverejnil svoju identitu (aj keď najmenej dvaja matu poznajú aj pod občianskym menom), tak asi by som si mohol zbaliť veci do banánovej krabice a vypadnúť z terajšieho pracoviska v štátnej správe.
Nie že by sa mi tam nedvíhal žalúdok z výrokov niektorých predstaviteľov vládnej moci vrátane najvyššieho, ale v mojom veku už by som asi mal problém s ďalším uplatnením.
Mladosť v pr..li, do dôchodku ďaleko a na efektívne podnikanie málo odvahy.
Takže asi predsa len zostanem v tej anonymite. Sorry

To si vari myslíte, že Vaše šéfstvo číta túto stránku? 🙄
Ste tam, kde ste boli predtým?
Aké sú rozdiely?

Navigate