Odpoveď na: zachranna sluzba

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve zachranna sluzba Odpoveď na: zachranna sluzba

cerberus44
Účastník (Participant)

@Rudolf Zajac wrote:

Cereberusovi vrele odporucam pod vlastnym menom obratit sa na ministerstvo a protestovat. Tu iba vyslovuje obvinenia. Ake ministrovi blizke firmy ma tento anenecephalus na mysli?

No vyzera to tak ze to bola trefa do cierneho. RZ reagoval velmi podrazdene,dokonca pri uprave reakcie zmazal cast odpovede hoci tvrdil ze pri upravach len opravuje preklepy.
Inac celkom srandovne nazory. Jedine ministerstvo zdravotnictva rozhodovalo o licenciach a ja sa mam so svojimi podozreniami obratit na to iste ministerstvo. A to neustale vyzyvanie na odhalenie identity. Ako sa zmeni vaha nazoru v tejto diskusii ak budete vediet ze jeho autorom nie je nic nehovoriaci pseudonym ale nic nehovoriace meno Jozko Mrkvicka.
Ja vas teda nebudem otravovat nazormy ale uvediem zopar faktov. S ministrom „nespriaznena“ penta poziadala o 73 sidel. Nemala zmluvy so zamestnancami,teda nesplnila jednu zo zakladnych podmienok napriek tomu je medzi vitazmi.
Bratislavska zachranka poslala projekt len v jednom vyhotoveni a podla podmienok vyberoveho konania mala byt vylucena, napriek tomu je medzi vitazmi.
NsP Nitra ma v zamestnaneckom pomere 26 Aristov, 5 sanitiek, vyhrala celoslovensku sutaz zachraniek v Modre mesiac dozadu a napriek tomu neuspela. V Nitra uspela s ministrom „nespriaznena“ firma IRS, ktora nemala zmluvy so zamestnancami.
Pritom IRS sa podarilo podpisat zmluvy s vecsinou zamestnancou zachranky vo Zvolene. A cuduj sa svete tam vyhrala neziskovka NsP,v ktoroj vecsina zamestnancou zachranky pracovat nechce a radsej chceli pracovat IRS. Clovek by na chvilu zavahal ze IRS naozaj nie je ministrova oblubena firma.Komu sa to zda cudne pochopi ked zisti ze jednym zo spolocnikov neziskovky NsP Zvolen je syn pana Abelovskeho. Ano to je ten „nezavisly“ poslanec od hlasu koreho je zavisla krehka vecsina v parlamente umoznujuca dovladnut sucasnej vlade.To uz sa oplati obetovat 2 sidla ved si to bohato vykompenzujeme inde.
To je len zopar do oci bijucich lahko overitelnych faktov. Pan minister budte chlap a vyjadrite sa k nim.

Navigate