Odpoveď na: zachranna sluzba

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve zachranna sluzba Odpoveď na: zachranna sluzba

Benjamin
Účastník (Participant)

Pan minister podla vyhlasky 287/2005 je podla mna strasne nelogicke rozlozenie stanic zachrannej sluzby v Bratislave a Bratislavskokm kraji.
Bratislava I: 2 posádky (stare mesto)
Bratislava II: 3 posádky(Biskupice, Ružinov, Hraničná)
Bratislava III: 4 posádky(DNV, Kramáre, Koliba, Vajnori)
Bratislava IV: 4 posádky (Dubravka 2, Karlová Ves 2)
Bratislava V: 5 posádok (Antolská, Incheba, Zrkadlový háj, Petržalka 2)
Malacky okr: 4 posádky (Malacky,Plavecké Podhradie,Moravský Svaty Ján, Stupava)
Pezinok okr: 1 posádka (Pezinok)
Senec okr: 2 posádky (Rovinka,Senec)
Spolu: 25 posádok
Len by ma zaujímalo ked si umiestnite body na mapu tak je nejaky pretlak na zapade bratislavy.
Uplne nelogické sa mi zda, aby v Petržalke bolo 5 posádok a v IV obvode 4 vedla seba. A to este nehovorim o Kramaroch a Kolibe co je podla mna upne zbytocne vedla seba. Chybajui mi posadky v Raci a skor na Trnavke alebo trochu bližsie k zlatym pieskom. Dalej na okres Pezinok, ze je iba jeden voz, ked je na adrese posadka najblizsia z vajnor a zo senca je v okrese do 10-20 minut, ja by som Vam navrhoval porozmyslat nad stanicov v Modre alebo este lepsie v Budmericiach, dojadz z Trnavy alebo z Dolných Orešian je 10-20 minut do okresu z tychto bodov.
A to si nechcem predstavit ako to bude v okrese senec a pezinok v zime, dojazdy sa predlzia o 1/3 povodnych casov
V bratislave je nahraditelnost posadok od 5 do 10 minut ale na vidieku nie. . Posilnil by som okr.PEzinok a okr.Senec este o jednu posadku
Dufam ze to nie je definitivne rozmiestnenie bodov v bratislavskom kraji a urcite sa praxov zmenia podla poziadaviek obcanov.
záchranar z bratislavy

Navigate