Odpoveď na: zachranna sluzba

O nás Diskusné Fóra Všeobecne o zdravotníctve zachranna sluzba Odpoveď na: zachranna sluzba

Michal
Účastník (Participant)

Ako čítam, tak čítm, nedá mi zareagovať.

Počas posledného pol roka som obehol viac ZZS od vodičov, cez lekárov až po riad. jednotlivých nemocníc a bol som prekvapený keď som zistil, že v mnohých prípadoch nemôže byť o fungujúcej ZZS ani reči (a je jedno či sa nachádzajú v skpine 91 staníc alebo 37 staníc pretože pri kontrolách pracovníci danej poisťovne niekedy ani nevedeli čo vlastne kontrolujú).
Mnohé „záchranky“ fungujú tak, že namiesto posádky v pohotovosti do terénu vyrážajú prac., ktorí počas nahlásenia zásahu práve pracujú na oddelení OAIM, takže v praxi to vyzerá tak, že sestrička najprv „doumýva“ pacienta a potom uteká do sanitky na výjazd.
Ak hádate v ktorých zar. to tak funguje, tak vedzte že hlavne v tých, ktorých zástupcovia tak vehementne kričia aké je výb. konanie nespravodlivé.
Zamestnanci nemocníc o tom nehovoria, pretože sú zastrašovaný a boja sa o prácu.
Doporučujem komisii uskutočniť neohlásené kontroly, preože toto si nevšimli ani kontrolóri z poisť., ktorí na mnohých miestach kontrolovai len to čo im zástupcovia daných zariadení predložili na papieri. Ale papier znesie …

:-#

Navigate